اسامی املاک تهران

16آبان1401
0 نظر

اسامی املاک تهران بزرگ و معروف تهران

اسامی املاک تهران: در این قسمت به معرفی املاک بزرگ و نامی شهر تهران خواهیم پرداخت

املاک وطن خواه

مهندس رضا وطن خواه متولد استان البرز کارشناس عمران و کارشناسی ارشد مدیریت، کارآفرین برتر سال، مدرس فنون مذاکره، دوره های بازاریابی و فروش می‌باشند. ایشان از سال ۱۳۸۰ وارد شغل املاک شده است. هدف رضا وطن خواه کار آفرینی و ایجاد رونق در بازار مسکن کشور بوده است. املاک وطن خواه با تدبیر و تفکر در جهت راه اندازی بازار مسکن در قطب گردشگری ایران (نوار مرزی دریای کاسپین) اقدام به افتتاح ۶ شعبه با محوریت تمامی کشور نموده است‌. درکنار فعالیت‌های مربوط به‌ حوزه املاک‌‌ ‌شرکت ساختمانی وطن خواه با هدف توسعه و ساخت مسکن مناسب با کیفیت ساخت مدرن و استاندارهای بین المللی و متناسب با هزینه اقتصاد خانوار را در دستور کار قرار داده و فعالیت‌های این حوزه اشتغال‌زایی و کارآفرینی‌های را به همراه داشته است.

  • تاسیس هلدینگ وطن خواه، تاسیس فودکورت وطن خواه، تاسیس هتل وطن خواه، سرمایه گذار در ساخت املاک در کشور های ترکیه، قبرس، دبی وگرجستان، خیر موسسات‌رادمهر، توانبخشی حکیم، توانبخشی رعد
  • شعب داخلی: آزادگان، گوهردشت، عظیمیه، مهرویلا، مهرشهر، متل قو، کلاراباد، نوشهر، مرزن آباد، کلاردشت، نمک ابرود، سرخاب، کردان
  • شعب خارجی: گرجستان، ترکیه، عمان، قطر، امارات

مشاورین املاک سفیر

هلدینگ سفیر در سال 1390 به همت و تلاش آقای دکتر مهدی نشاط در خیابان پاسداران ایجاد شد و بعد از گذشت چند سال تبدیل به یکی از بزرگترین دفاتر خدمات املاک مناطق 3 و1 تهران گردید. امروز بعد از گذشت چندین سال از تولد برند سفیر، سفیر تبدیل به هلدینگ سفیر گردیده و در مجموعه های زیر در حال فعالیت است.

  1. دفاتر مشاوره املاک در شعب کامرانیه شمالی، شعبه نارنجستان پاسداران شمالی، شعبه اقدسیه، شعبه گیلان، شعبه مازندران، شعبه ترکیه، شعبه کانادا
  2. کلیه امور ساختمانی (مشارکت در ساخت، مدیریت پیمانکاری، معماری طراحی ساخت، تعمیرات ساختمانی)
  3. آکادمی آموزشی سفیر، برگذار کننده کلاس های آموزشی و سمینار در زمینه فروش و بازاریابی
  4. ماه نامه کامراه (سفیر موفقیت در حوزه موفقیت و کسب و کار)
  5. گروه IT در زمینه طراحی سیستم های اداری و سازمانی

گروه املاک کامرانی

یکی دیگر از اسامی املاک تهران گروه املاک کامرانی است.

گروه املاک کامرانی، یکی از گروه های مشاورین املاک است که به صورت تخصصی در حوزه “مشارکت در ساخت” فعالیت می‌کند. گروه املاک کامرانی با تکیه بر تخصص هسته اصلی مجموعه که تشکیل یافته از مهندس داود کامرانی (مهندس عمران-ژئوتکنیک از دانشگاه امیرکبیر) مهندس علی کامرانی (مهندس عمران-ترافیک از دانشگاه بین الملل امام خمینی) مهندس مهناز محمدی (مهندس عمران-سازه از دانشگاه زنجان)، به صورت تخصصی در حوزه مشارکت در ساخت و به طور کلی فعالیت ساخت و ساز در سطح شهرهای تهران، کرج، رامسر و زنجان مشغول است.

ساخت و ساز در ساختمان های مسکونی و ویلایی از جمله رده های تخصصی این گروه ملکی است. در واقع می‌توان گفت برای اولین بار یک گروه به صورت کاملا تخصصی در یک حوزه بسیار پیچیده و سنگین به نام “مشارکت در ساخت” قدم گذاشته است و به خوبی در این مسیر قدم برداشته به گونه ای که در مدت کم فعالیت این مجموعه، به عنوان یکی از قطب های مشارکت در ساخت شهر تهران شناخته شده است.

لازم به ذکر است که از این گروه تخصصی کتاب “کلید طلایی مشاورین املاک” نیز به انتشار رسیده است که تنها طی دو ماه به چاپ دوم رسیده و به عنوان کتاب برگزیده و پرفروش حوزه املاک در سال 1401 شناخته شد.

مشاور املاک آرکا

گروه املاک آرکا تشکیل شده از متخصص ترین تیم ها در حوزه مسکن است. این مجموعه بالغ بر 30 سال فعالیت تخصصی در حوضه ساخت و ارائه مسکن به هموطنان،گواه این ادعا می‌باشد. سی سال تجربه در شناخت نیاز مردم در حوزه مسکن ما را بر آن داشت تا با تشکیل این تیم موفق بتوانیم رخ داد زیبا و موفقی را برای طرفین معامله رقم بزنیم. زیبایی که تنها از راه صداقت، اطمینان ، انگیزه و ایمان فراوان به موفقیت حاصل خواهد شد. امروز خانواده 500 نفری گروه املاک آرکا مجموعه بزرگ، قوی و متخصصی شده است که می تواند مشاوره بسیار خوبی برای آینده یکی از ضروری ترین نیاز های شما باشد. مشاوره ای که در امروز با توجه به تلاطم های شدید در بازار مسکن در کشور ما نیازش بیشتر حس ‌می‌شود تلاطمی که در ثانیه به ثانیه یک معامله خود را در ضربان قلب فروشنده، خریدار، مستجر، صاحب ملک …

گروه مشاورین املاک نوین مسکن

گروه مشاورین نوین مسکن با تلاش های آقای علیرضا ملایری در منطقه یک تهران ، محله کاشانک و نیاوران تاسیس شده و اقدام به فعالیت نمود. این گروه با روش نوین یادگیری و آموزش پرسنل که توسط علیرضا ملایری ، موسس نوین مسکن ابداع شده توانسته در مدت کمی به عملکرد قدرتمند و مناسبی در بین سایر رقبا برسد.

پیام بگذارید