املاک کامرانی

خرید ویلا در سرخاب کرج

سرمایه گذاری در مسکن و خرید و فروش خانه، آپارتمان، ویلا یا باغ یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای حفظ سرمایه است. برای داشتن سرمایه گذاری مناسب در مسکن باید هدف خود را مشخص کرده و با دانش کافی برای رسیدن به آن قدم بردارید. ما با سال‌ها تجربه در امور خرید و فروش آپارتمان، خانه نوساز یا کلنگی و ویلا در تهران می‌توانیم در تمام طول این مسیر همراه شما بوده و تجربه‌ای متفاوت را برای شما ثبت کنیم.

روستای سرخاب کرج

روستای سرخاب هشتگرد یا کرج

روستای کردان از توابع شهرستان ساوجبلاغ استان البرز در فاصله ۲۵ کیلومتری کرج، ۶۵ کیلومتری شمال غرب تهران قرار دارد و فاصله آن با هشتگرد ۱۵ کیلومتر و با کوهسار ۵ کیلومتر است. همچنین، مساحت منطقه مسکونی کردان برابر با ۱۰۴ هکتار است. از تهران یا هر کجای دیگر ایران، خود را به کرج رسانده و از آنجا مسیر آزادراه را به‌سمت قزوین پی بگیرید. با طی کمتر از بیست کیلومتر به تابلو خروجی روستای کردان بر می‌خورید. از خروجی وارد جاده‌ی روستای کردان شده و با طی تنها چند کیلومتر خود را در قلب این روستا ببینید.

آب و هوای روستای سرخاب

کردان از لحاظ آب وهوایی منطقه ای خوش آب و هوا است. این روستا هوایی معتدل در تابستان ها و سرمایی ملایم در زمستان ها دارد. کردان به دلیل آب و هوای بسیار خنک و آرامش بخشی که دارد، دارای باغ ها و مناطق سرسبز فراوانی است که می تواند روح هر رهگذری را صیقل دهد. در فصل تابستان، دارای هوای خنک و مناسب تفریحات آبی می باشد و برای ساکنین تهران و حتی کرج می تواند بهترین مکان برای دور شدن از شلوغی های شهری و گرمای آزار دهنده باشد.

قیمت خرید باغ ویلا در سرخاب کرج

قیمت خرید زمین سرخاب

سخن آخر

شما در املاک کامرانی کاملا بر اساس یک روش بی نظیر و وفوق العاده به جلو خواهید رفت. یک روش علمی که در سطح املاک های بزرگ کشور در حال اجرا است. جدای از آن نیز کاملا تحت آموزش قرار خواهید گرفت و مسیر را با کمک یکدیگر طی خواهیم کرد.

درآمد حداقل 15 میلیون تومان، تضمین ما برای شما در شروع این مسیر است.

صفحه اینستاگرام املاک کامرانی

صفحه اینستاگرام ما : Davood_kamrani

برای اطلاع از مسائل حقوقی ملک و املاک پیج ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

سایت ثبت نام مشاور املاک

با ثبت نام در این صفحه از وب سایت ما می توانید پروسه استخدام در املاک کامرانی را آغاز نمایید.

به منظور تعیین زمان مشاوره فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
    Compare Properties

    Compare (0)