املاک کامرانی

پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 (چیتگر)

سرمایه گذاری در مسکن و خرید و فروش خانه و آپارتمان در تهران یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای حفظ سرمایه است. برای داشتن سرمایه گذاری مناسب در مسکن باید هدف خود را مشخص کرده و با دانش کافی برای رسیدن به آن قدم بردارید. ما با سال‌ها تجربه در امور خرید و فروش آپارتمان، خانه نوساز یا کلنگی و ویلا در تهران می‌توانیم در تمام طول این مسیر همراه شما بوده و تجربه‌ای متفاوت را برای شما ثبت کنیم.
پیش خرید در چیتگر

پیش خرید آپارتمان در دریاچه خلیج فارس

از آنجایی که پروژه های پیش فروش حاضر و آماده نیستند که شما بتوانید آنچه میخواهید خریداری کنید را عینا مشاهده کنید در نتیجه باید به تعهدات سازنده و مکتوب شدن آنها در قرارداد توجه ویژه ای داشته باشید . بدینصورت که مصالح مصرفی و نوع آن ، امکانات واحد تحویلی و امکاناتی که پول آن بصورت جدا پرداخت خواهد شد مانند پارکینگ و انباری و یا مبلغ مشاعات باید بصورت مشخص در قرارداد روشن شود . اینکه امکانات دقیقا چه هستند و چه برندی استفاده میشوند را باید بررسی کنید و همچنین باید در قرارداد جریمه دیرکرد نیز مشخص شود همچنین بدانید زمان تحویل در قرارداد فی مابین فروشنده و خریدار چه چیزی ذکر شده . بدین معنی که شاید در قرارداد شما تحویل واحد با کابینت و شیرآلات ذکر شده باشد و اشاره به آسانسور ، استخر و یا فضای سبز نشده باشد . در اینصورت به مشکل بر خواهید خورد زیرا تکمیل امکانات عمومی میتواند ماه ها به طول بی انجامد و خارج از چهارچوب قرارداد شما با فروشنده باشد

سخن آخر

شما در املاک کامرانی کاملا بر اساس یک روش بی نظیر و وفوق العاده به جلو خواهید رفت. یک روش علمی که در سطح املاک های بزرگ کشور در حال اجرا است. جدای از آن نیز کاملا تحت آموزش قرار خواهید گرفت و مسیر را با کمک یکدیگر طی خواهیم کرد.

درآمد حداقل 15 میلیون تومان، تضمین ما برای شما در شروع این مسیر است.

صفحه اینستاگرام املاک کامرانی

صفحه اینستاگرام ما : Davood_kamrani

برای اطلاع از مسائل حقوقی ملک و املاک پیج ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

سایت ثبت نام مشاور املاک

با ثبت نام در این صفحه از وب سایت ما می توانید پروسه استخدام در املاک کامرانی را آغاز نمایید.

به منظور تعیین زمان مشاوره فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
    Compare Properties

    Compare (0)